2014 Ramazan Ayı İçin Android Uygulamaları

Yazar: Sinan Susar Tarih: 23 Haziran 2014 Pazartesi | 18:47

2014 Ramazan Ayı İçin Android Uygulamaları


Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere önümüz Ramazan yani oruç tutmaya başlayacağız. Artık eskisi gibi Hicri takvimlere bakmaya da gerek kalmadı, android telefonlardan uygulama sayesinde imsak'a orucu açmaya kaç dakika kaldı öğrenebiliyoruz.
Ramazan ayı yaklaştığı için bir çok android uygulaması çıkmaya başladı. Bizde sizler için güzel , sade , kaliteli olanları seçtik ve sizler ile paylaşıyoruz.
Tamamen ücretsiz olan bu uygulamalar sayesinde içinde dualar veya bir çok bilgiye de ulaşabileceğiniz uygulamalar.

Sözümüzü daha fazla uzatmadan uygulamaları tanıtalım.

1-Vestel Mobil İmsakiye Android UygulamasıOldukça şık tasarıma sahip olan Vestel Android Uygulaması bütün illerin sahur saatleri iftar saatleri tek bir tıkla öğrenebilirsiniz.
Ayrıca bir artı yönüde ezan saatlerinde sizi uyarmasıdır, sizin sağlıklı beslenmenizi dahi düşünüp sağlıklı yemek tarifleri de vardır.

2-Ramazan Rehberi Android UygulamasıDiyanet işleri başkanlığı tarafından paylaşılan bu uygulama tüm illere ait imsak ve sahur saatleri vardır.Ramazan Rehperi uygulaması Dua , Ayet ve Vaazlar vardır. Ramazan ayına özel hazırlanmış uygulama sayesinde dini konular hakkında ki bir çok bilgiye tek tıklama ile öğrenebilirsiniz.

Ramazan Rehberi Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.
3-İmsakiye 2014 Android Uygulaması


Bu uygulamada Ramazan ayı için tasarlanmış ve ücretsiz olarak sunulmuştur. Yine hepsinde ki gibi sahur ve iftar vakitleri sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Sade ve kolay bir tasarıma sahip bir uygulama.
Ayrıca iftar ve sahur saatleri dışında 5 vakit namaz saat lerinide tüm iller için vermektedir. Uygulama sayesinde namazlarınızı kaçırmazsınız.


İmsakiye 2014 Uygulamasını İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.
4-Ramazan Duaları Android Uygulaması

Ramazan ayı sadece oruç tutmak için sansak da oruç tutarken dua , Kuran-ı Kerim okumak için bir aydır.
Bu uygulama sayesinde Tüm duaları okuyabilir. Ramazan ayını bol dua lı bir şekilde geçirebilirsiniz.
Dualar Türkçe ve Arapça olarak iki şekilde görülmektedir. Tasarımı da sade ve basit kullanışlı olduğu için Ramazan ayını sadece oruç ile geçirmek istemeyen kullanıcılarımıza mutlaka öneriyoruz.

Ramazan Duaları Uygulamasını Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.
HAYIRLI RAMAZANLAR GUNCELTEKNO AİLESİ

gunceltekno.com

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum Yapmayı Lütfen Unutmayın.

Ne Aramıştınız ?

Blogger tarafından desteklenmektedir.