General Mobile 2 nerelerde satiliyor

Yazar: Sinan Susar Tarih: 11 Ağustos 2014 Pazartesi | 02:38

General Mobile Discovery 2 Nerede Satılıyor?

General Mobile Discovery 2
 Merhaba arkadaşlar bugün sizlere ilk telefonu satış rekorları kıran General Mobile 2 tanıtımı ve nerelerde satılacağını duyuracağız. Şu an 2. telefonu piyasaya sürmüş ve satışa sunulacak olan telefon nerelerde satılacak ve ne özelliklere sahip?
Satış rekorları kırdığı gibi 2. telefonda da rekor kırma beklentileri var. Nedenine gelirsek ; özellikleri , ekran boyutu  her şeyi ile güzel olan, Discovery fiyatı da akıllı telefonlara göre çok uygun olduğu için.
General Mobile şirketi bir süre önce 2. Discovery tanıtmış Ağustos ayı için satış sözü vermişti. General Mobile discovery 1 üstü ve Discovery bir üst modeli elite modelininin de bir altı olacak bu akıllı telefon , 8 çekirdekli akıllı telefonun gerçek fiyatı 888 TL dir.
General Mobile Discovery 2 genel özellikleri şöyledir;
Discovery 2 Özellikleri
Discovery 1 ila 2. Telefonu da karşılaştırma yapmak istedik oda şu şekil;
Discovery 1 -2 karşılaştırma
Peki Discovery 2 nerden alabiliriz? 
Telpa odak noktalı olan telefon ayrıca Telpa garantisi ile satışa sunulmaktadır. Garanti işlemlerini kolay ve hızlı şekilde gerçekleştiren bir şekildedir kanımca. Telpa nın sitesine BURADAN giderek satış şubelerini görebilir , inceleyebilir , sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.  İyi günler. ( siteye gitmek için buradan yazısına tıklayınız. )
0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum Yapmayı Lütfen Unutmayın.

Ne Aramıştınız ?

Blogger tarafından desteklenmektedir.